filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sundance
1998
http://www.sundance.org
Festiwal Filmowy Sundance
Główna Nagroda Jury
Najlepszy dramat
wygrane
Rozgrywka
(1998)
Marc Levin
Udział w konkursie na najlepszy dramat
nominacje
2by4
(1998)
Jimmy Smallhorne
Billy's Hollywood Screen Kiss
(1998)
Tommy O'Haver
Bliskość szczęścia razy cztery
(1997)
Emanuele Crialese
Brother Tied
(1998)
Derek Cianfrance
How to Make the Cruelest Month
(1998)
Kip Koenig
I Married a Strange Person!
(1997)
Bill Plympton
Jerry i Tom
(1998)
Saul Rubinek
Miss poniedziałku
(1998)
Benson Lee
Na progu nieba
(1998)
Meg Richman
Oko w oko z życiem
(1998)
Vincent Gallo
Pi
(1998)
Darren Aronofsky
Razem i oddzielnie
(1998)
Brad Anderson
Sztuka wysublimowanej fotografii
(1998)
Lisa Cholodenko
Wszystko albo nic
(1997)
Christopher Scott Cherot
Zmagania z aligatorami
(1998)
Laurie Weltz
Znaki dymne
(1998)
Chris Eyre
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Frat House
(1998)
Todd Phillips
The Farm: Angola, USA
(1998)
Jonathan Stack
,
Liz Garbus
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
A Letter Without Words
(1998)
Lisa Lewenz
Baby, It's You
(1998)
Anne Makepeace
Beautopia
(1998)
Katharina Otto
Frank Lloyd Wright
(1998)
Ken Burns
Lou Reed: Rock and Roll Heart
(1998)
Timothy Greenfield-Sanders
Modulations
(1998)
Iara Lee
Moment of Impact
(1998)
Julia Loktev
Out of the Past
(1998)
Jeff Dupre
Paulina
(1998)
Vicky Funari
Slavegirls
(1998)
Ellen Bruno
Some Nudity Required
(1998)
Odette Springer
Śmieci Divine
(1998)
Steve Yeager
The Decline of Western Civilization Part III
(1998)
Penelope Spheeris
Wild Man Blues
(1997)
Barbara Kopple
Nagroda Publiczności
Najlepszy dramat
wygrane
Znaki dymne
(1998)
Chris Eyre
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Out of the Past
(1998)
Jeff Dupre
Nagroda Festiwalowa
Najlepsza reżyseria dramatu
wygrane
Pi
(1998)
Darren Aronofsky
Genialny matematyk jest bliski rozszyfrowania tajnego kodu, który daje władzę nad światem. Wkrótce orientuje się, że śledzą go agenci potężnego koncernu i członkowie sekty religijnej.
Najlepsza reżyseria filmu dokumentalnego
wygrane
Moment of Impact
(1998)
Julia Loktev
Najlepsze zdjęcia w dramacie
wygrane
2by4
(1998)
Declan Quinn
Najlepsze zdjęcia w filmie dokumentalnym
wygrane
Wild Man Blues
(1997)
Tom Hurwitz
Film dokumentujący przebieg trasy koncertowej Woody'ego Allena z zespołem jazzowym po miastach Europy.
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Snake Feed
(1997)
Debra Granik
Najlepszy film latynoamerykański
wygrane
¿Quién diablos es Juliette?
(1997)
Carlos Marcovich
Nagroda Specjalna Jury
Najlepsze role aktorskie
wygrane
Miss poniedziałku
(1998)
Andrea Hart
Nagroda im. Waldo Salta
Najlepszy scenariusz
wygrane
Sztuka wysublimowanej fotografii
(1998)
Lisa Cholodenko
Wyróżnienie Specjalne
Dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Ludzkie bestie
(1998)
Jay Rosenblatt
Nagroda Specjalna
Nagroda Freedom of Expression - film dokumentalny
wygrane
The Decline of Western Civilization Part III
(1998)
Penelope Spheeris
Nagroda Sundance / NHK International Filmmaker
wygrane
Tam, gdzie żyją Eskimosi
(2001)
Handlarz dziećmi zaprzyjaźnia się z przeznaczonym na sprzedaż chłopcem.
Trofeum Filmowców
Dokument
wygrane
Śmieci Divine
(1998)
Steve Yeager
Dokument ukazuje życie Harrisa G. Milsteada - amerykańskiej Drag Queen Divine.
Dramat
wygrane
Znaki dymne
(1998)
Chris Eyre
Wyróżnieni w roku 1998
Znaki dymne
(
2/3
)
Pi
(
1/2
)
Wild Man Blues
(
1/2
)
Śmieci Divine
(
1/2
)
Out of the Past
(
1/2
)
Sztuka wysublimowanej fotografii
(
1/2
)
2by4
(
1/2
)
Moment of Impact
(
1/2
)
Miss poniedziałku
(
1/2
)
The Decline of Western Civilization Part III
(
1/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.