filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
SplatFilmFest
2022
http://www.splatfilmfest.com/
Splat!FilmFest - International Fantastic Film Festival
Data wręczenia nagród:
30 października
Festiwal odbył się w dniach 26-30 października 2022r.
Nagroda Publiczności
Najlepszy film pełnometrażowy
wygrane
Terrifier 2. Masakra w Święta
(2022)
Damien Leone
Maniakalny klaun powraca, aby terroryzować nastolatkę i jej młodszego brata w noc Halloween.
Udział w festiwalu
nominacje
Candy Land
(2022)
John Swab
Cicada: Byłem nastoletnim horrorem!
(2022)
Keil Troisi
Cięcie!
(2022)
Michel Hazanavicius
Czarne okulary
(2022)
Dario Argento
Goście
(2022)
Christian Tafdrup
Historia metalu i horroru
(2021)
Mike Schiff
I tak to się żyje na tej wsi
(2022)
Oscar Harding
Krowa, która wyśpiewała przyszłość
(2022)
Francisca Alegría
Krwawe polowanie
(2022)
Tommy Boulding
Mastema
(2022)
Didier D. Daarwin
Naszprycowani robakami
(2022)
Alex Phillips
Niania
(2022)
Monia Chokri
Niewiarygodne, ale prawdziwe
(2022)
Quentin Dupieux
Obróbka Skrawaniem
(2001)
Tomasz Gordon
,
Piotr Adamczewski
Odrobinę litośći!
(2022)
Amanda Kramer
Pieta
(2022)
Eduardo Casanova
Podano Panią Campbell
(2022)
Liam Regan
Przywiązanie
(2022)
Gabriel Bier Gislason
Ptakodemia 3: Morski orzeł
(2022)
James Nguyen
Rodzinna kolacja
(2022)
Peter Hengl
Saloum
(2021)
Jean-Luc Herbulot
Sissy
(2022)
Hannah Barlow
,
Kane Senes
Światłonoc
(2022)
Tereza Nvotová
Świniobijca
(2022)
Chad Ferrin
Zalava
(2021)
Arsalan Amiri
Żyjąc z laleczką Chucky
(2022)
Kyra Elise Gardner
Najlepszy reżyser filmu pełnometrażowego
wygrane
[Damien Leone]
Damien Leone
Terrifier 2. Masakra w Święta
(2022)
Najlepszy scenariusz filmu pełnometrażowego
wygrane
Cięcie!
(2022)
Michel Hazanavicius
Wszystko się komplikuje dla małej ekipy kręcącej niskobudżetowy film o zombie, kiedy zostają zaatakowani przez prawdziwych nie umarlaków.
Najstraszniejszy film pełnometrażowy
wygrane
Terrifier 2. Masakra w Święta
(2022)
Damien Leone
Maniakalny klaun powraca, aby terroryzować nastolatkę i jej młodszego brata w noc Halloween.
Najbardziej szokujący film pełnometrażowy
wygrane
Terrifier 2. Masakra w Święta
(2022)
Damien Leone
Maniakalny klaun powraca, aby terroryzować nastolatkę i jej młodszego brata w noc Halloween.
Najlepsze efekty specjalne w filmie pełnometrażowym
wygrane
Terrifier 2. Masakra w Święta
(2022)
Maniakalny klaun powraca, aby terroryzować nastolatkę i jej młodszego brata w noc Halloween.
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Wampir
(2022)
Olaf Konfederak
Początek lat 90. na Kaszubskiej prowincji, nawiedzanej przez seryjnego mordercę. Siedemnastoletnia Basia postanawia pomóc lekko upośledzonemu Romanowi, odrzuconemu przez lokalną społeczność.
Udział w festiwalu - filmy krótkometrażowe
nominacje
Diabeł
(2022)
Jan Bujnowski
Dzika suka
(2021)
Kate Nash
,
Rebekka Johnson
Flegma
(2021)
Jan-David Bolt
Korzenie
(2022)
Andrea Lejault
Luna
(2021)
Michał Marks
Martwi
(2022)
Bartosz Inglot
Minus jeden
(2022)
Tomasz Pulchny
Nocny pociąg bez mięsa
(2021)
Kamil Wójcik
Ostatnie pożegnanie
(2021)
Chung An Ou Alan
Pod lodem
(2021)
Alvaro Rodriguez Areny
Pół sen
(2022)
Szymon Skowroński
Rajski dom
(2021)
Adelina Borets
Rixt
(2021)
Horacy Muszyński
Szczury
(2022)
Rafał Łysak
Śniło mi się
(2021)
Piotr Tokarz
W zakolach czasu
(2021)
Mikołaj Janik
Zmora
(2022)
Tito Fernandes
Konkurs Méliès d'argent
Najlepszy europejski film krótkometrażowy w głosowaniu publiczności
wygrane
The Hero
(2021)
Milena Dutkowska
Cyprian, chłopiec pragnący zostać prawdziwym superbohaterem, będzie musiał skonfrontować się z bolesnym doświadczeniem.
Udział w konkursie
nominacje
Au Pair
(2021)
David Pérez Sañudo
Fantasmagoria
(2022)
Alejandro Mathé
Mrok
(2022)
Frank van den Bogaart
Sylwii się udało
(2022)
Adrien Orville
W zamknięciu
(2021)
Niels Bourgonje
Wyróżnieni w roku 2022
Terrifier 2. Masakra w Święta
(
5/5
)
Cięcie!
(
1/2
)
The Hero
(
1/1
)
Wampir
(
1/1
)
Obróbka Skrawaniem
(
0/1
)
Czarne okulary
(
0/1
)
Goście
(
0/1
)
Zalava
(
0/1
)
Rixt
(
0/1
)
Rajski dom
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.